Wybierz dział do kontaktu

null

Obsługa klienta

null

Dział zaopatrzenia i transportu

null

Sekretariat

null

Human resources

OPONY

World Mapa Branża: Opony Placeholder
World Mapa Branża: Opony

BUTLE

World Mapa Branża: BUTLE Placeholder
World Mapa Branża: BUTLE

OKNA I ELEMENTY DŁUGIE

World Mapa Branża: OKNA I ELEMENTY DŁUGIE Placeholder
World Mapa Branża: OKNA I ELEMENTY DŁUGIE

AUTOMOTIVE

World Mapa Branża: AUTOMOTIVE Placeholder
World Mapa Branża: AUTOMOTIVE

PRODUKCJA

World Mapa Branża: PRODUKCJA Placeholder
World Mapa Branża: PRODUKCJA

LOGISTYKA

World Mapa Branża: Logistyka Placeholder
World Mapa Branża: Logistyka

Obsługa klienta

Dariusz Kleczyński

Sales Manager

+48 600 932 813

dariusz.kleczynski@arcom.net.pl

Marcin Szymański

Sales Director

+48 666 392 644

marcin.szymanski@arcom.net.pl

Arkadiusz Bator

Sales Manager

+48 662 165 553

arkadiusz.bator@arcom.net.pl

Barbara Kwiecińska

Sales Manager

+48 608 287 543

barbara.kwiecinska@arcom.net.pl

Marcin Smulski

Sales Manager

+48 668 182 865

marcin.smulski@arcom.net.pl

Agata Despet

Sales Manager

+48 728 951 401

agata.despet@arcom.net.pl

Amir Abdol Ameri

Sales Manager

+98(0)936 453 7 418

amir.ameri@arcom.net.pl

Peter Saad

Sales Manager

+48 696 149 542

peter.saad@arcom.net.pl

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Edyta Gubernat

Kierownik działu zaopatrzenia i logistyki

+48 14 696 04 00

+48 668 817 398

edyta.gubernat@arcom.net.pl

Marek Ligęza

Specjalista ds. zaopatrzenia

tel. +48 14 696 04 00

mob. +48 666 350 356

marek.ligeza@arcom.net.pl

Sebastian Biłos

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 14 696 04 00

mob. +48 728 956 534

sebastian.bilos@arcom.net.pl

HR

Anna Plewka

HR / Rekrutacja

tel. +48 14 696 04 00

mob. +48 539 771 384

anna.plewka@arcom.net.pl

info@arcom.net.pl